Pojazd elektryczny

Pojazdy elektryczne

W dzisiejszych czasach, gdy jeden z głównych producentów samochodów ujawnia pojazd elektryczny, zyskuje dużą popularność. Wynika to z faktu, że samochody elektryczne są modne, wyjątkowe, a także futurystyczne. Jednak pewnego dnia samochody elektryczne z pewnością będą po prostu samochodami. Kiedy to nastąpi? Kiedy samochody elektryczne nie będą już niczym wyjątkowym dla pierwszych użytkowników? Kiedy klienci zgodzą się wziąć je pod uwagę, pomimo rządowych motywacji, tak samo, jak z pojazdy elektryczne

 • pewnością byliby dzisiaj pojazdem napędzanym benzyną? Możemy być obecnie bliżej niż myślisz. Eksperci Bloomberg New Energy Finance faktycznie prognozowali, że za dwie dekady ponad połowa oferowanych zupełnie nowych pojazdów z pewnością będzie elektryczna.
 • Samochody elektryczne i ciężarówki są dziś ukochaną wyjątkowością, ale nie potrwają długo. Samochody elektryczne są dziś wciąż ukochaną nowością, ale nie będą długo. „Widzimy realną możliwość, że światowa sprzedaż tradycyjnych samochodów przekroczyła obecnie swój szczyt” – powiedział Colin McKerracher, szef wyrafinowanego transportu dla BNEF.
 • Jednak, aby pojazdy elektryczne rzeczywiście szły od stóp do głów w porównaniu do samochodów napędzanych benzyną, najpierw musi się zdarzyć kilka rzeczy – i nie pojawią się prawie wszędzie w tym samym czasie. Idąc na odległość.
 • Początkowo samochody pojazdy elektryczne elektryczne z pewnością będą musiały przejść jeszcze więcej na pojedynczym ładowaniu, a także będą musiały ładować szybciej.

Seth Goldstein, badacz branży elektrycznych ciężarówek w Morningstar, prognozuje, że w ciągu dziesięciu lat samochody elektryczne i ciężarówki utrzymają równowartość około 300 mil za opłatą, co powinno wystarczyć dla wygody większości osób. Stwierdził, że obecnie samochody elektryczne mają średnio około 200 mil na jednym ładowaniu. Oś czasu: samochody elektryczne były w pobliżu, biorąc pod uwagę to przed pojazdy elektryczne dla dorosłych  bitwą secesyjną w USA

Ponieważ także 200 mil już znacznie przewyższa liczbę przejeżdżanych przez ludzi ludzi dziennie, różnica jest głównie psychologiczna. Ludzie są po prostu przyzwyczajeni do uzyskania znacznie więcej niż 200 mil ze zbiornika gazu. Nadchodzą samochody o większym zasięgu, wiele dzięki remontom w wielu obszarach. Znacznie lepsze baterie mogą zaoszczędzić znacznie więcej energii. Tymczasem renowacje w produkcji obniżają poziom naładowania akumulatorów, co umożliwia producentom samochodów konfigurowanie większej liczby ogniw bez zwiększania kosztów.

Obecnie akumulatory pojazdów elektrycznych kosztują około 176 USD za kilowatogodzinę, ale według ekspertów Bloomberg New Power Finance liczba ta spadnie do zaledwie 87 USD za kWh do 2025 r. (Kilowatogodzina, czyli kWh, jest krokiem określającym, ile mocy może utrzymać akumulator. Na przykład Chevrolet Bolt EV ma akumulator o pojemności 60 kWh, podczas gdy znacznie większy Tesla Design S może mieć pakiet o mocy 100 kW.) .

Pojazdy elektryczne idą również dalej dzięki poprawie wydajności energetycznej samych samochodów. Pomaga znacznie bardziej niezawodne silniki elektryczne i znacznie wydajniejsze opony. Na przykład nowa szyna Tesla Design S Long Array zależy od ulepszeń wydajności w silnikach elektrycznych, oponach i kołach, które pomagają zmniejszyć opór toczenia i wiatr, a nie zwiększoną pojemność akumulatora, aby pojazdy elektryczne dla dorosłych  przejechać 370 mil na ładowaniu.

 • Różne stany umysłu. Konsumenci samochodowi będą musieli także inaczej wierzyć w „utrzymanie” swoich samochodów i ciężarówek. Kupując samochód napędzany benzyną, nikt nigdy nie pyta: „Gdzie mam załadować zbiornik?”. Stacje benzynowe są praktycznie wszędzie, a ich wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut.
 • W przypadku samochodów elektrycznych jest inaczej. Rozliczanie baterii nie jest czymś, co ludzie zwykle podchodzą do pracy jako samodzielnej pracy. Ponadto, jeśli producenci samochodów elektrycznych mają możliwość skrócenia momentu naliczenia baterii, zwykle nie będzie to szybkie wyjście.
 • Idealnie, ładowarki zostaną umieszczone w miejscu, gdzie można zaparkować samochód przez dłuższy czas, np. W garażu, w biurze lub w centrach handlowych lub motelach.VW tworzy elektryczną przyszłość. Tak to wygląda.

To zaczyna się zmieniać, twierdził Eric Ibara, ekspert w odsprzedaży z Kelley Directory. Istotnym czynnikiem wydaje się być tablica. Stwierdził, że samochody elektryczne o dłuższej różnorodności jazdy lepiej zachowują swoją wartość. Na przykład śruba EV Chevroleta ma swoją wartość oprócz równoważnych samochodów Chevrolet napędzanych gazem.

Juergen Stackmann, dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż niemieckiego Volkswagena, nie uważa wartości odsprzedaży za problem. Zespół Volkswagen, mama i tata firmy VW, w tym Audi, a także Porsche, jest jednym z najbardziej agresywnych producentów samochodów, jeśli chodzi o przygotowanie do samochodów elektrycznych. Stackmann twierdzi, że samochody elektryczne kosztują znacznie mniej usług serwisowych, a także „paliwa” niż pojazdy benzynowe lub wysokoprężne, że wielu klientów będzie nadal działać po kilku latach, również jeśli wartość odsprzedaży nie będzie tak doskonała. Sprawdź więcej informacji tutaj!

 1. Z zasięgiem 238 mil za jedną opłatą, Chevy Bolt EV utrzymuje swoją wartość oprócz podobnego Chevroleta napędzanego benzyną. Z zasięgiem 238 mil za jedną opłatą Chevy Bolt EV ma swoją wartość oprócz porównywalnego Chevroleta napędzanego benzyną. Wyzwaniem będzie pozyskanie klientów, którzy to zobaczą.
 2. Powiedział, że nabywcy flot korporacyjnych łatwo to rozumieją, ponieważ często patrzą na swoje samochody, a także pojazdy jako inwestycje firmy.
 3. „Klienci indywidualni zazwyczaj przyglądają się stawce w dniu zakupu, a potem zapominają o pozostałej części” – powiedział Stackmann. Czas szybko się zbliża, stwierdził Goldstein, kiedy samochody elektryczne z pewnością będą równie doskonałe. opcja dla konsumentów, nawet bez dodatkowej nagrody za pozyskanie.
 4. Obecnie Tesla zapewnia nam raczej sytuację testową, biorąc pod uwagę, że motywacje podatkowe dotyczące samochodów i ciężarówek w Stanach Zjednoczonych faktycznie już zaczęły się wycofywać, ponieważ producent samochodów przekroczył optymalną liczbę sprzedaży dozwoloną zgodnie z wytycznymi.

„Jeśli zdejmiesz infrastrukturę rozliczeniową i odejmiesz motywację, po prostu patrzysz, kiedy [pojazdy elektryczne] z pewnością będą porównywalne z [pojazdem napędzanym wewnętrznym spalaniem], który odbędzie się za około dziesięć lat” – powiedział. .

Rodzaje pojazdów elektrycznych

Jednak ludzie nie dostaną samochodów elektrycznych, chyba że poczują, że mogą odbyć okresową długą podróż przez Rowery elektryczne kraj bez obaw. W tym miejscu pojawiają się ładowarki na pozostałych przystankach. Obecnie istnieje kilka firm oraz grup branżowych zajmujących się rozwojem sieci szybkich ładowarek. Tesla wykorzystała swoją sieć szybkich ładowarek jako główny punkt sprzedaży swoich SUV-ów i samochodów. Tesla wykorzystała swoją sieć szybkich ładowarek akumulatorów jako główny punkt marketingowy dla swoich SUV-ów, a także samochodów.

 • „Niezbędne jest umieszczenie tych ładowarek do autostrad na odpowiednich odległościach, aby nie były one nadmiernie rozbudowane”, powiedział Pasquale Romano, dyrektor generalny ChargePoint, który prowadzi sieć ładowarek pojazdów elektrycznych w całych Stanach Zjednoczonych.
 • „Jak tylko osiągnąłeś, rozwijaj to nieco przed potrzebą klienta, Hulajnogi elektryczne ponieważ optycznie wymaga tego, aby móc emocjonalnie pokonać wybrzuszenie.”.
 • General Motors, a także firma budowlana Bechtel niedawno ogłosiły, że łączą siły, aby zbudować sieć szybkich ładowarek.
 • Informacje od kierowców zarówno elektrycznych, jak i benzynowych samochodów GM, które z pewnością będą chętnie gromadzone przez system GM OnStar, pomogą ustalić, gdzie z pewnością zostaną zbudowane ładowarki, powiedział Mike Ableson, wiceprezes GM ds. Ram EV, a także ładowania.

Electrify America, firma zajmująca się siecią ładowania finansowaną przez Volkswagena jako element rozliczenia w sprawie ograniczenia emisji spalin z Deskorolki elektryczne silników Diesla, również szybko buduje sieć rozliczeń, a także ma okazje, aby umożliwić jej bezbłędną współpracę z innymi. Sama Tesla ma również ogromną sieć swoich doładowań na całym świecie, którą firma często wskazuje jako ważny czynnik sprzedaży swoich samochodów i ciężarówek, a także SUV-ów. Elektryczne samochody przyszłości mogą być ładowane w 15 minut. Więcej informacji znajdziesz tutaj!

 • Również ładowarki stają się coraz szybsze. Szwajcarska firma handlowa ABB deklaruje, że jej ładowarki będą w stanie napełnić akumulator samochodu i ciężarówki do 80% w niecałe 10 minut.
 • Zależy to również od tego, czy samochody osobowe i ciężarówki będą w stanie tak szybko przyjąć opłatę. Same samochody i ciężarówki z pewnością różnią się pod Longboardy elektryczne względem szybkości ładowania. Prędkości ładowania stają się obecnie chwaleniem dla producentów samochodów.
 • Dodatkowe możliwości, lepsze stawki. W przeszłości klienci musieli wybierać dodatkowe elektryczne ciężarówki. W branży pojazdów zawsze występuje trudna gra pomiędzy tym, czego chcą klienci, a tym, co oferuje. Na przykład crossover SUV jest obecnie preferowany wśród kupujących pojazdy.
 • Ponieważ istnieje tak wiele modeli crossoverów, to częściowo. To nie było prawdziwe kilka lat wcześniej. Ze względu na to, że klienci tego chcą, a także ponieważ dywany całych partii są z nimi wyłożone dywanami, skutkiem tego jest znaczny wzrost sprzedaży crossover – obie.

Dzisiaj osoba, która chce dostać auto elektryczne, ma bardzo wiele alternatyw. Jednak wraz z pojawieniem się na rynku jeszcze większej liczby rywali, sprzedaż samochodów elektrycznych zwykle wzrośnie, biorąc pod uwagę, że klienci są bardziej skłonni odkryć auto elektryczne spełniające ich podstawowe wymagania, a także preferencje. Nowy Nissan Fallen odchodzi dalej, a także sprzedaje za niższą cenę niż poprzedni projekt – moda na rynku, która prawdopodobnie będzie kontynuowana.

Zupełnie nowy Nissan Fallen odjeżdża dalej, a jego koszty są niższe niż w poprzedniej wersji – trend w branży, który ma się utrzymać. Będą również uzyskać bardziej ekonomiczne. Dzieje się tak już, ponieważ koszty akumulatorów – jednego z najdroższych elementów elektrycznych samochodów i ciężarówek – zaczynają spadać. Kiedy w 2010 r. Zaprezentowano 35 000 dolarów zwolnienia Nissana Fallena, jego seria z oceną EPA wynosiła zaledwie 73 mile. W 2019 roku nowa odmiana podstawowa Fallen Leave miała różnorodność 150 mil, a także cenę początkową, która była o 6000 USD znacznie mniejsza. (Teraz jest także oferowana droższa wersja, która kosztuje 226 mil za koszt). Do niedawna jednak samochody elektryczne i ciężarówki nie utrzymywały wartości odsprzedaży razem z samochodami napędzanymi benzyną.