[EVS 21 Monaco]

Warsztaty


WARSZTAT 1 

WARSZTAT WTYKOWEGO HEV

Niedziela 3 kwietnia, 08:30 - 17:00

 

 

Hybrydowe pojazdy elektryczne typu plug-in (PHEV) w inteligentny sposób łączą wykorzystanie energii elektrycznej z sieci z paliwami konwencjonalnymi lub alternatywnymi, aby zapewnić wiele korzyści zarówno z pojazdów wyłącznie elektrycznych, jak i hybrydowych pojazdów elektrycznych. Wtyczki HEV rozwiązują wiele pilnych problemów związanych ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem w sektorze transportu, radykalnie redukując zużycie paliwa i zapewniając skuteczną ścieżkę wykorzystania odnawialnej energii elektrycznej i innych paliw alternatywnych - Rowery elektryczne!

Warsztaty te, które są współfinansowane przez Electric Power Research Institute, Southern California Edison, Electricité de France oraz Porozumienie wykonawcze Międzynarodowej Agencji Energii dotyczące pojazdów hybrydowych i elektrycznych, łączą informacyjne prezentacje ekspertów z wysokim stopniem dialogu i interakcji z uczestnikami. Warsztaty mają na celu zapewnienie uczestnikom pełnego zrozumienia najnowszych technologii, projektów komercjalizacji i działań na rzecz transformacji rynku. Sesja dotyczy następujących tematów:

  • Wtyczka HEV projekt techniczny i atrybuty
  • Prezentacje producentów pojazdów
  • Globalne krótkoterminowe działania ułatwiające globalne zmiany klimatu za pomocą technologii PHEV
  • Bezpieczeństwo energetyczne - brama do różnorodności paliw w transporcie i efektywnego wykorzystania paliw alternatywnych
  • Wymagania energetyczne i infrastrukturalne PHEV
  • Koszty PHEV, potencjał rynkowy i preferencje klientów
  • Powiązania z ogniwami paliwowymi i gospodarka wodorowa
  • Wysiłki na rzecz komercjalizacji i przyszłe wyzwania

Opłata rejestracyjna na warsztaty wynosi 150 USD, która obejmuje wszystkie materiały i prezentacje warsztatowe oraz CD-ROM z odpowiednią literaturą i raportami. Lunch będzie zapewniony.Kliknij ten link, aby pobrać najnowszą agendę i listę mówców lub zarejestrować się na warsztaty.N OTE, że opłata rejestracyjna została obniżona z 200 $ (150 €) do $ 150.

Proszę kierować pytania lub zapytania do:

Dr Mark Duvall

Instytut Badawczy Energii Elektrycznej

3412 Hillview Avenue

Palo Alto, CA 94304

USA

Tel: +1 (650) 855-2591


Dean Taylor

Edison z Południowej Kalifornii

2244 Walnut Grove

Ave Quad 1 A

Rosemead, CA 91 770

USA

Tel: +1 (626) 302-8513 WARSZTAT 2WARSZTAT NA ELEKTRYCZNYM TW0 KOŁA

Środa, 6 kwietnia, 14:00 - 17:00

 

 

 

Międzynarodowa Agencja Energetyczna IEA przygotowuje nową grupę zadaniową ds. Rowerów elektrycznych i skuterów. Celem jest zdefiniowanie wymagań i trendów technologicznych, przyspieszenie wprowadzania na rynek oraz ustanowienie instytucjonalnej wymiany doświadczeń.

 

Z tej okazji po sesji zamykającej EVS 21 organizowane są warsztaty skierowane do organizacji rządowych na wszystkich poziomach, a także do branży w celu stworzenia silnego zespołu dla tej grupy zadaniowej, zobacz nasze Monocykle elektryczne!

 

Projekt planu pracy jest dostępny na stronie www.ieahev.org.

 

Opłata rejestracyjna wynosi 80 €.

 

W celu rejestracji i dalszych informacji:

 

Urs Schwegler

Biuro planowania ruchu

CH-8376 Fischingen

Szwajcaria

Tel: +41 (0)71 931 60 20

Faks: +41 (0) 71 931 60 21

e-mail: urs.schwegler@bluewin.ch

 

 Nasze motto: Born To Be Clean
© 2003 EVS 21 Organizacja Monako. Wszelkie prawa zastrzeżone.